Графіки відключення світла в Конотопі на 1 листопада — Сумиобленерго

Завтра, 1 листопада, у Конотопі та по всій Сумській області знову діятимуть графіки погодинних відключень (ГПВ) електроенергії. Обмеження застосовуються відповідно до команди НЕК “Укренерго” через масовані російські атаки на енергосистему.

Як повідомили у “Сумиобленерго”, відключення електроенергії плануються двічі на день. Це необхідний захід для стабілізації енергосистеми.

Відомо, що з 08:00 – 12:00 та 15:00 – 22:00  – ГПВ діятимуть у обсязі 2 черг, відповідно до команди з НЕК “Укренерго. Єдина причина відключень — збройна агресія російської федерації проти України.

Зараз читають

Дізнатися черги відключення можна кількома способами:

  • На сайті АТ “СУМИОБЛЕНЕРГО” у розділі “Споживачам – Відключення – Дізнатися чергу ГПВ” (за особовим рахунком або адресою).
  •  В особистому кабінеті E-Svitlo або однойменному додатку.

Зверніть увагу: до часу відключення додайте 30 хвилин на початку та наприкінці. Це час, необхідний для технічних перемикань. Енергетики просять конотопчан ощадливо споживати світло, коли воно з’являється. Також рекомендується витягувати техніку з розеток під час відключень, щоб уникнути коливань напруги.

Підписуйтесь на Новини Конотопщини у Telegram та Facebook.

Вам сподобається