Завтра, 1 листопада, у Конотопі та по всій Сумській області знову діятимуть графіки погодинних відключень (ГПВ) електроенергії. Обмеження застосовуються відповідно до команди НЕК “Укренерго” через масовані російські атаки на енергосистему.
Як повідомили у “Сумиобленерго”, відключення електроенергії плануються двічі на день. Це необхідний захід для стабілізації енергосистеми.
Відомо, що з 08:00 – 12:00 та 15:00 – 22:00 – ГПВ діятимуть у обсязі 2 черг, відповідно до команди з НЕК “Укренерго. Єдина причина відключень — збройна агресія російської федерації проти України.
Дізнатися черги відключення можна кількома способами:
- На сайті АТ “СУМИОБЛЕНЕРГО” у розділі “Споживачам – Відключення – Дізнатися чергу ГПВ” (за особовим рахунком або адресою).
- В особистому кабінеті E-Svitlo або однойменному додатку.
Зверніть увагу: до часу відключення додайте 30 хвилин на початку та наприкінці. Це час, необхідний для технічних перемикань. Енергетики просять конотопчан ощадливо споживати світло, коли воно з’являється. Також рекомендується витягувати техніку з розеток під час відключень, щоб уникнути коливань напруги.
