Сьогодні, 6 лютого, світла знову не буде по 4 години. Лише на 2 електроенергію подаватимуть. Є надія, що ситуація трішки покращиться, або хоча б обійдеться без аварійних відключень, адже на вулиці тепліє.
За даними Сумиобленерго світла не буде в такі години:

Зараз читають
Енергетики просять не вмикати потужну техніку одразу після ввімкнення світла, щоб не вивести з ладу трансформатори. Інші новини Конотопу сьогодні читайте на нашому сайті.
