Сьогодні 13 лютого, світло в Конотопі та області вимикатимуть за типовим графіком. Ситуація в енергосистемі складна і найближчим часом на покращення розраховувати не варто.
За даними Сумиобленерго світла не буде в такі години:

Зараз читають
Водночас енергетики просять не вмикати всі прилади одночасно, щоб не створювати надмірного навантаження на трансформатори. Інші новини Конотопу сьогодні читайте на нашому сайті.
