Сьогодні, 10 лютого, ситуація в енергосистемі залишається складною. Світло вже традиційно подаватимуть в режимі 4 немає, 2 є.
За даними Сумиобленерго години відключення такі:

Зараз читають
Енергетики просять ощадливо споживати електроенергію, якщо це можливо. Крім того до України йде потепління, тож є надія, що ситуація покращиться. Інші новини Конотопу сьогодні читайте на нашому сайті.
