Евакуаційний вагон з Конотопа курсуватиме до кінця березня: розклад

Жителі Конотопського району, якщо вам потрібно виїхати в Київ, є хороша новина: евакуаційний вагон залишається на маршруті до 30 березня.

За даними Укрзалізниці, вагон ходить двічі на тиждень – у п’ятницю та неділю, відправлення зі станції Конотоп о 13:32.

Дати поїздок:

  • Лютий: 7, 9, 14, 16, 21, 23, 28
  • Березень: 2, 7, 9, 14, 16, 21, 23, 28, 30

Щоб потрапити на евакуацію, потрібно попередньо зареєструватись. Зробити це можна особисто у приміщенні вокзалу Конотопу (з 12:00 до 13:00).

Зараз читають

Також процедуру можна здійснити дистанційно, по телефону «гарячої лінії»: 068 449 14 92.

Підписуйтесь на Новини Конотопщини у Telegram та Facebook.

Вам сподобається