Жителі Конотопського району, якщо вам потрібно виїхати в Київ, є хороша новина: евакуаційний вагон залишається на маршруті до 30 березня.
За даними Укрзалізниці, вагон ходить двічі на тиждень – у п’ятницю та неділю, відправлення зі станції Конотоп о 13:32.
Дати поїздок:
- Лютий: 7, 9, 14, 16, 21, 23, 28
- Березень: 2, 7, 9, 14, 16, 21, 23, 28, 30
Щоб потрапити на евакуацію, потрібно попередньо зареєструватись. Зробити це можна особисто у приміщенні вокзалу Конотопу (з 12:00 до 13:00).
Зараз читають
Також процедуру можна здійснити дистанційно, по телефону «гарячої лінії»: 068 449 14 92.
