Захворюваність на ГРВІ та коронавірус (COVID-19) на Сумщині знизилася. Про це повідомила Ірина Купрієнко, керівниця обласного центру контролю та профілактики хвороб.
За минулий тиждень зареєстрували 2584 випадки, що на 12,8% менше, ніж тижнем раніше, передає Конотоп 24. Кількість хворих на COVID-19 теж зменшилася на третину – з 663 до 441 випадку.
На жаль, за тиждень від COVID-19 померли дві жінки, 60 та 94 років. Вони були з Сумської та Степанівської громад і мали хронічні захворювання. Жодна з них не вакцинувалася протягом останнього року.
Зараз читають
Ірина також зазначила, що незабаром почнеться сезон грипу та ГРВІ, і з погіршенням погоди зросте кількість хворих на інфекції дихальних шляхів.
