У Сумах вирішили не ризикувати — частина освітніх закладів і далі лишається на дистанційці. Онлайн-режим продовжили щонайменше до 30 вересня.
Під «карантином безпеки» опинилися садочки, гуртки, мистецькі школи та молодші класи початкових шкіл. Але якщо батькам нікуди подіти малечу, у дитсадках працюватимуть чергові групи.
Цікаво, що спортивні заклади позашкільної освіти працюватимуть у звичайному режимі, але лише для тих спортсменів, які реально готуються до офіційних змагань із календаря Мінспорту на 2025 рік.
Зараз читають
Молодші групи тим часом залишаються вдома. Таке рішення ухвалила міська комісія з питань безпеки.
І як би ми не мріяли повернути дітей до звичного життя, онлайн-парти в Сумах ще точно не закриваються, адже війна триває.
