Трагічний випадок, що стався на дорозі «Суми-Путивль-Глухів», матиме судові наслідки. Конотопська окружна прокуратура направила до суду обвинувальний акт стосовно двох посадових осіб ДП «Сумський облавтодор». Йдеться про одного колишнього та одного діючого працівника.
За даними прокуратури Сумщини, обвинувачені, згідно з посадовими обов’язками, повинні були забезпечити належний рівень безпеки дорожнього руху. Однак через їхню бездіяльність упродовж п’яти місяців так і не було встановлено ні огородження, ні заборонених дорожніх знаків.
Йдеться про міст через річку Сейм, який ще на початку війни підірвали окупанти. Саме через відсутність попереджувальних знаків та огородження автівка військовослужбовців у нічний час злетіла прямо у річку.
У цій трагедії загинули двоє молодих захисників України: 22-річний водій та 23-річний пасажир. Досудове розслідування завершено слідчими Конотопського районного відділу поліції. Справу передано до суду, де вирішиться доля чиновників, недбалість яких призвела до загибелі молодих людей.
