Якщо ви часто їздите трасою “Батурин – Конотоп – Суми”, то мабуть знаєте, що вона потребувала ремонту. І ось нарешті комунальники почали латати вибоїни на автодорозі Р-61.
Роботи тривають, адже це один із ключових транспортних маршрутів, який з’єднує Чернігівщину та Сумщину.
Через війну повноцінного капітального ремонту поки що не планують, але аварійні ділянки відновлюють. Тому, водії, будьте уважні.
Зараз читають
Якщо бачите попереджувальні знаки, краще трохи знизити швидкість і обережно об’їжджати місця, де працюють дорожники.
