До суду направлено справу проти керівника підприємства та співробітників за співпрацю з агресором

Сумська обласна прокуратура затвердила та направила до суду обвинувальний акт щодо керівника підприємства та трьох співробітників, які здійснювали господарську діяльність у взаємодії з країною-агресором.

Про це повідомляє пресслужба обласної прокуратури, інформує видання Конотоп24.

За даними слідства, у 2018 році на території України та ворожої держави були створені підприємства, що підтримували тісну співпрацю. Зокрема, українські проєктувальники розробляли проєктну документацію для будівництва об’єктів у сфері видобутку газу та нафти для державних підприємств країни-агресора.

Зараз читають

Після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну керівник українського товариства видав офіційний інформлист про припинення співпраці з російськими підприємствами. Проте, за даними слідства, фактично співробітники компанії продовжували створювати проєкти, які директор підприємства передавав партнерам у країні-агресорі.

Завдяки цій документації в Росії були введені в експлуатацію об’єкти, що забезпечують безперебійне функціонування газо- та нафтогазовидобувної і переробної галузі, що сприяє зміцненню військового потенціалу країни-агресора та підтримує збройну агресію проти України.

Слідчі Управління СБУ в Сумській області за процесуального керівництва прокуратури вже завершили досудове розслідування у справі.

Підписуйтесь на Новини Конотопщини у Telegram та Facebook.

Вам сподобається