Ніч у Кролевці видалася гарячою в прямому сенсі. Ворог знову дістався до нашої громади – цього разу атакували безпілотниками. Один із ударів влучив у нежитлову будівлю, яка, на жаль, зайнялася.
Загорілося все серйозно. Наші вогнеборці миттєво виїхали на місце і взялися до справи. Але працювати було вкрай небезпечно, адже існувала загроза повторних атак.
Окупанти часто “практикують” такі обстріли на наших мирних людях. На жаль, в Україні вже є випадки загибелі працівників ДСНС через повторні обстріли.
Тому рятувальникам доводилося переривати гасіння й бігти в укриття. Попри всі труднощі, вже зранку вогонь вдалося повністю загасити.
На щастя, ніхто не постраждав. Велика повага тим, хто цієї ночі стояв на варті нашої безпеки і допомагав у ліквідації обстрілів.
