Мешканці частини мікрорайону «Мир» у Конотопі залишилися без опалення. Аварійна ситуація виникла на одній із котелень через стрибок напруги під час перемикання черг електропостачання.
Про це повідомив Артем Семеніхін. На жаль, електрообладнання котельні вийшло з ладу, і швидко відновити його неможливо.
Наразі без тепла залишається частина мікрорайону «Мир», зокрема, будинки в районі Кінотеатру та за «Пасажем». Причина відключення — трибок напруги вивів з ладу електрообладнання котельні. Відновити обладнання вдасться лише завтра, вдень.
Фахівці КП «Теплогарант» приступлять до роботи вже з самого ранку. Вони замінять пошкоджені комунікації та обладнання на нове, щоб якнайшвидше відновити подачу тепла. Артем Семеніхін пообіцяв тримати питання відновлення теплопостачання на особистому контролі.
