Безпекова ситуація на Сумщині: понад 60 обстрілів за добу, ворог активно застосовує КАБи

Протягом минулої доби, з ранку 11 до ранку 12 жовтня, російські війська здійснили 60 обстрілів території Сумської області. Атаковано було 23 населені пункти. Обстріли зафіксовані у 12 територіальних громадах.

Про це повідомила Сумська обласна військова адміністрація. Найбільше ударів припало на Сумський та Шосткинський райони.

Ворог активно застосовував керовані авіаційні бомби. За добу зафіксовано до 30 ударів КАБами. Також окупанти завдавали ударів FPV-дронами та іншими БпЛА.

Зараз читають

На щастя, внаслідок цих обстрілів немає постраждалих серед мирних жителів. Проте, цивільна інфраструктура зазнала пошкоджень.

Під ворожим вогнем опинилися населені пункти таких громад: Сумська, Юнаківська, Хотінська, Білопільська, Краснопільська, Есманьська, Шалигинська, Дружбівська, Середино-Будська, Зноб-Новгородська, Великописарівська та Путивльська.

Повітряна тривога в області протягом доби тривала 17 годин 16 хвилин.

Редакція Конотоп 24 закликає жителів Сумщини не ігнорувати сигнали повітряної тривоги.  Бережіть себе та своїх рідних. Також завжди тримайте зарядженими телефони та павербанки. Будьте готові до можливих перебоїв з електроенергією, бо ворог не полишає спроб занурити Україну у темряву.

Підписуйтесь на Новини Конотопщини у Telegram та Facebook.

Вам сподобається