Ювенальні прокурори передали до суду обвинувальний акт стосовно 35-річного чоловіка та його 31-річної дружини. Їм інкримінують невиконання батьківських обов’язків, що призвело до смерті дитини.
Як повідомила Конотопська окружна прокуратура, у подружжя 21 квітня 2024 року народився абсолютно здоровий хлопчик. Втім, ні мати, ні батько не забезпечили малюка повноцінним харчуванням. Це призвело до різкого зниження ваги та затримки фізичного розвитку органів і тканин.
Більше того, коли хлопчик занедужав, батьки вчасно не звернулися за медичною допомогою. У підсумку, 15 липня 2024 року дитина померла від вірусної інфекції невстановленої етіології. Експерти підтвердили: якби допомога була надана своєчасно, дитину можна було б врятувати.
Зараз досудове розслідування, яке проводили слідчі Конотопського райвідділу поліції, завершено. За скоєне їм загрожує покарання у вигляді позбавлення волі терміном до п’яти років.
