Ситуація в енергосистемі складна, але стабільна. В середу, 18 лютого, в регіоні діятимуть типові обмеження електропостачання в режимі чотири години без світла, а дві з ним.
За даними Сумиобленерго години відключення для різних груп такі:

Зараз читають
Протягом дня ситуація може змінюватися, адже ворог не полишає спроб нашкодити українцям та залишити їх у темряві. Інші новини Конотопу сьогодні читайте на нашому сайті.
