Завдяки потеплінню та сонячній погоді, сонячні електростанції працюють на повну, а споживання електроенергії знижується загалом. Відповідно графіки відключень стали набагато лояльнішими.
За даними Сумиобленерго світла не буде лише в такі години:

Зараз читають
Однак і надалі зберігається необхідність ощадливого споживання електроенергії. Інші новини Конотопу сьогодні читайте на нашому сайті.
