З потеплінням сонячні електростанції почали працювати продуктивніше. Відповідно вдається суттєво скоротити години відключення світла на Сумщині та по Україні загалом.
За даними Сумиобленерго світла не буде в такі години:

Зараз читають
Необхідність ощадливого споживання електроенергії зберігається і надалі. Інші новини Конотопу сьогодні читайте на нашому сайті.
