Начальник Сумської ОВА Володимир Артюх розповів, що місцеві сили протиповітряної оборони (ППО) дають відсіч ворожим атакам в цілодобовому режимі.
«Кількість збитих дронів щомісяця тільки зростає. Якщо до серпня було близько сотні, то зараз маємо вже понад 650. За листопад наші сили збили більше 200 “шахедів” — це приблизно 10 на день!» — зазначив очільник області.
Він також наголосив, що окупанти за рік здійснили близько 800 ударів по енергетичним точкам області. Але, попри постійні атаки, енергетики та військові роблять усе можливе, щоб мешканці Сумщини залишалися зі світлом і теплом.
Так, фахівці постійно посилюють протиповітряну оборону області, навчають нових операторів ППО, а також співпрацюють з енергетиками, щоб оперативно ремонтувати пошкодження після ударів.
Військові просять людей не ігнорувати повітряні тривоги, а також не публікувати фото та відео роботи протиповітряної оборони. Це допомагає зберегти інформацію від ворога.
