15 тисяч жителів Шосткинської громади залишились без світла через негоду

На Шосткинщині несприятливі погодні умови залишили без світла понад 15 тисяч людей. Про це сьогодні повідомив очільник голова міста Микола Нога.

Через налипання мокрого снігу постраждали електромережі: пошкоджено понад 15 високовольтних ліній і 350 підстанцій. Частина проводів обірвана й лежить на землі.

Тому мешканців закликають бути обережними та дотримуватися правил безпеки. Зараз аварійні бригади працюють над відновленням електропостачання.

Зараз читають

Міська влада тримає ситуацію під контролем. Бережіть себе, не наближайтеся до обірваних дротів і залишайтеся в теплі!

Підписуйтесь на Новини Конотопщини у Telegram та Facebook.

Вам сподобається