Минула доба на Сумщині знову минула під ворожими обстрілами. Внаслідок атаки російських військ постраждали 12 мирних жителів у Сумській громаді. Загалом загарбники завдали близько 80 ударів по 35 населених пунктах області.
Про це повідомив очільник Сумської обласної військової адміністрації Олег Григоров.
Окупанти атакували 15 громад, використовуючи різні види озброєння. Під обстрілами опинилися Миколаївська, Миропільська, Юнаківська, Хотінська, Краснопільська, Глухівська, Есманьська, Шалигинська та інші громади.
Внаслідок ударів є значні руйнування. У Сумській громаді, окрім поранених, пошкоджено нежитлові приміщення, багатоквартирні будинки, об’єкти цивільної інфраструктури та багато автомобілів. На Краснопільщині зруйновано приватний будинок. На Новослобідщині постраждали автомобіль і два трактори, а на Середино-Будщині — нежитлова будівля та автомобіль.
